Haberler ve Kampanyalar
İstanbul Lüks Araç Kiralama

Alış Yeri Bilgileri

İade Bilgileri

 Erkek olsun, bayan olsun hemen hemen herkesin aklında, hayalinde sahip olmayı istediği araba modelleri vardır. Bu modeller genelde yüksek fiyatlı lüks modeller olup hayalini kuran kişilerin pek de sahip olamayağı araç türleridir. Bu araçlara sahip olunamasa bile kullanmak, özel günlerde kiralamak mümkün olmaktadır.

 Lüks araç kiralamasında önde gelen illerdendir İstanbul. Her gün trafikte karşılaşılan lüks otomobillerin pek çoğu kişilerin kendisine ait olsada kiralananların sayısı da küçümsenmeyecek kadar çoktur. Günü birlik geziler ya da bir kaç tur için kiralanan bu araçlar ile kişiler hayalini kurdukları arabalara saatlik ya da günlük de olsa sahip olma keyfini yaşamaktadır.

 Lüks araba kiralanması daha çok düğün sünnet gibi konvoy oluşturulan eğlenceler ya da kişilere özel günler için kiralanmaktadır. Çiftlerin mutlu hayatlarına adım attıkları en özel günlerinde şık ve rahat bir gelin arabasının olması hayatların da güzel bir başlangıç yapmalarını sağlayacaktır. Bu nedenle çoğu yeni evlenecek çift kendi arabaları olsa bile daha şık ve daha lüks bir araç kiralayarak bunu gelin arabası yapmaktadır. Bir başka özel gün olan sünnetlerde de lüks araçların kiralanmasına rastlanmaktadır. Erkek çocuklarının arabalara olan düşkünlüğü ve hayatları boyunca unutamayacakları bir gün olduğu için yapılan konvoy da lüks araçların kullanılması uygun görülmektedir.

 Lüks arabalar sadece bu tip özel günlerde değil kişiye göre özel günlerde de çok sık kiralanmaktadır. Sevgiliye yapılacak bir evlenme teklifinde, doğum gününde başbaşa yenilecek özel bir yemekte bütünleyici olarak lüks araçların kullanılması söz konusu olmaktadır. Kişiye kendisini fazlası ile özel hissettiren bu araçlar, romantik sürprizlerin de ayrılmaz parçaları durumundadır.

 Lüks araç kiralama uygulaması her rent a car şirketinde olan bir uygulama değildir. Daha çok büyük şehirler ve büyük çaplı firmaların hizmet bünyesinde bulunan bu uygulama da araç kiralama ücreti cüzi miktarda artmakta ancak hissedilen özel duyguya değmektedir. Lüks araçlar konforu bakımından çocuklu aileler ya da uzun yola çıkan kişiler tarafından da çok tercih edilmekte ve bu sayede sorunsuz bir şekilderahatça yolculuk edilmekted